Járj egy lépéssel a konkurencia előtt!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Feliratkozom

Karrier

Közel 20 éves indulásunk óta szakmai tudásunkkal, rugalmasságunkkal és innovatív megoldásainkkal kiemelkedő helyet foglalunk el a hazai CNC szerszámgép iparban.

Mottónk a "jót, jól csinálni" szellemében nagyon fontosnak tartjuk, hogy a munka jó körülmények között, szimpatikus munkatársakkal, jó hangulatban teljen.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket!

Karrier

Nyitott pozíciók

Jelenleg az alábbi pozícióra keresünk lelkes jelentkezőket.

  1. Szerviztechnikus (Telepített CNC esztergák és megmunkáló központok)

Munkavégzés helye: Gyula

Feladatok

  • Gépek telepítése
  • Garanciális és garancián túli javítások, karbantartási munkálatok elvégzése,
  • Munkadarabok gyártásával kapcsolatos szakmai támogatás
  • Kapcsolattartás a gyártó szakembereivel
  • Projectek megvalósításában való aktív részvétel
  • Állapotfelmérés, diagnosztika
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás az ügyfelek részére

Elvárások

  • Szakirányú középfokú, szakirányú technikusi (gépésztechnikus, CNC vezérléstechnikus, CNC technológus, stb)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Nyitottság rendszeres utazásra (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön)
  • Csapatmunkára való készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • CNC vezérlők gyakorlatban szerzett ismerete
  • Gyula környéki lakhely
  • Forgácsolási technológiák, szerszámok ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat gépek mechanikai részeinek javításában
  • Műszaki beállítottság
  • Kíváncsiság, nyitottság új technológiák elsajátítására

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Jó hangulatú csapat

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a wamatec@wamatec.hu címre.

Ügyfélszolgálat

Ossza meg másokkal is!